House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Emty, Payment 102,000 Euro. Tirana

House for Sale 05/12/2023 21:34 Post ID: 194330


Payment

102,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Emty   
Square Feet 66.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 5
Property Invest Can be rented monthly approx: 364 Euro
Distances 0.42 km from city center
City - Zone Tirana - Vasil Shanto
Address Bulevardi Bajram Curri ,Shqiperia - Maps
Reads 101

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete ,prane shkolled Vasil Shanto.Aparramenti ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat 5 katesh ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga nje koridor i bollshem qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes ,dhomen e gjumit dhe ne tualet te bollshem me dritare ,ndodhet edhe nje ballkon. Se shpejti do vendoset edhe ashensor. Eshte I restauruar me materiale shume cilesore.Per nje vizite ne prone kontakto!!