House for Sale Apartment in Tirana, 3+1, Furniture Furnished, Payment 249,000 Euro. Tirana

House for Sale 05/12/2023 21:35 Post ID: 190858


Payment

249,000 Euro

Room | Kitchen 3+1, Furnished   
Square Feet 121.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 4
Property Invest Can be rented monthly approx: 1114 Euro
Distances 0.80 km from city center
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Vaso Pasha ,Shqiperia - Maps
Reads 50

Aparramenti ndodhet ne zonen e ish bllokut.Gjendet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh.Apartamenti eshte I organizuar nga nje sallon i bollshm ndenje+ guzhine gatimi,3 dhoma gjumi,1 koridor i bollshm,2 ballkone,1 tualet me dritare, dhe perpara pallatit ka te rezervuar nje post parkimi.Per me shume kontakto!!