House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 166,000 Euro. Tirana

House for Sale 05/12/2023 10:21 Post ID: 186876


Payment

166,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 93.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 8 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 701 Euro
Distances 0.76 km from city center
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Bulevardi Zogu I ,Shqiperia - Maps
Reads 430

Apartamenti ndodhet tek Bulevardi i Ri, Rruga Filip Jano.

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe e apartamentit: 92.5 m2
• Kati 8
Organizimi i brendshëm:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet.
• 1 Ballkon

• Zonë e preferuar për banim dhe ofron të gjitha facilitetet : cerdhe, kopshte , shkolla dhe institucione.

Për të vizituar pronën na kontaktoni!