House for Sale Private house in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 200,000 Euro. Tirana

House for Sale 20/11/2023 17:02 Post ID: 182610


Payment

200,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   
Square Feet 320.00 m2 with 2 Toilete
Floor Private house Floor 3
Property Invest Can be rented monthly approx: 866 Euro
Distances 2.18 km from city center
City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Rruga Selaudin Zorba Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 204

Agjensia Morina shet Truall +shtepi private  2 kateshe+ Papafingo, Spitali Amerikan 2, 200.000 euro i padiskutueshem.

-Siperfaqe trualli 170 m2
-Siperfaqe ndertimi:

  • kati 1- 78 m2
  • kati 2- 78 m2
  • Papafingo-35 m2 dhe verande 34 m2

-Adresa: Spitali Amerikan 2, Rr.Selaudin Zorba

-Me dokumentacion te rregullt pronesie

-200,000 euro

Informacione rreth prones.

Shitet Truall dhe shtepi private 2 kateshe+ Papafingo  prane Spitalit Amerikan 2, Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 170 m2 dhe siperfaqe ndertimi perkatesisht:

  • 78 m2 kati perdhe me verande  27 m2,
  • 78 m2 kati i dyte dhe me verande+shkalle 33 m2
  • dhe papafingo 35 m2 dhe verande 34 m2

Trualli dhe Ndertimi disponojne dokumentacion te rregullt pronesie. Shtepia shitet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme.

Organizimi:

  1. kati i pare organizohet ne Sallon ndenje, ambient Gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe veranda
  2. Kati i 2 eshte me shkalle nga jashte, dhe organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, depo, tualeti dhe veranda.
  3. Kati i 3 Papafingo eshte i organizuar ne nje ambient te hapur dhe me verande rreth 34 m2. Kati i 2 lidhet me papafingon me shkalle te brendshme.

Per informacione me te detajuara apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE