House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 109,000 Euro. Tirana

House for Sale 04/12/2023 09:51 Post ID: 177369


Payment

109,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   
Square Feet 87.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 4
Property Invest Can be rented monthly approx: 467 Euro
City - Zone Tirana - Laprake
Address Rrugen Pandi Dardha - Maps
Reads 100

id 4129112
Ne Rrugen Pandi Dardha Prane KMY (rreth 500 m larg kompleksit Vizion +), shitet apartament 2+1, siperfaqa 87.3 m², me hipoteke, kati 4 banim (kati fundit) ne pallat ekzistues me tulla te bardha.Apartamenti eshte i rikonstruktuar se fundmi, me instalime elektrike dhe hidraulike, tualet i ri me te gjitha materialet cilesore. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, dhe shitet i mobiluar si ne foto. Organizohet ne nje dhome ndenje me aneks gatimi dhe ballkon, 2 dhoma gjumi te bollshme, koridor shperndares te dhomave, tualet me dritare, 2 kondicionere, tarace me termoizolim dhe hidroizolim, orientim me diell, lindje-perendim. Lagje shume e qete dhe me te gjitha facilitetet e nevojshme, ku ka prane kopeshte, shkolla, qender shendetesore, spital, treg fruta-perime.

Cmimi 109000 Euro.