House for Sale Apartment in Tirana, 3+1, Furniture Emty, Payment 355,000 Euro. Tirana

House for Sale 21/09/2023 18:07 Post ID: 176123


Payment

355,000 Euro

Room | Kitchen 3+1, Emty   
Square Feet 127.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 18 with 2 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 1224 Euro
Distances 26.10 km from city center
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga e Kavajes - Maps
Reads 9

Shesim super apartament 3+1+2+ 3 ballkone te Tirana Garden Building!
Informacione te pergjithshme:

* Sip neto 127 m2
* Sip bruto 159 m2
* Kati 18
* Orientim Jug-Lindje

Apartamenti organizohet nga:
* Korridori shperndares
* Ambienti i ndenjes shume i bollshem dhe me kubature te rregullt + Ambjenti i gatimit
* 3 Dhoma gjumi
* 2 Tualete
* 1 Dhome Lavanderie
* 3 Ballkone
Apartamenti ka pamje te lire nga Qendra e Tiranes dhe Liqeni Artificial.
Mundesia ideale per te blere pronen tuaj te endrrave.


PER ME TEPER INFORMACION JU LUTEM NA KONTAKTONI !!