House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 85,000 Euro. Tirana

House for Sale 22/09/2023 07:28 Post ID: 176121


Payment

85,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   
Square Feet 43.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 11 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 360 Euro
City - Zone Tirana - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Address Ish Fusha e Aviacionit - Maps
Reads 24

Shitet apartament te Ish Fusha e Aviacionit, me nje siperfaqe bruto 49 m2 dhe siperfaqe neto 43 m2, ndodhet ne katin e 11 t te nje pallati te ri, .
Ambienti organizohet nga 1 sallon me kuzhine, 1 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon.
Disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor.

Aktualisht eshte i dhene me qira 400 euro neto.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.