House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 139,000 Euro. Tirana

House for Sale 07/12/2023 14:52 Post ID: 176117


Payment

139,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 117.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 2 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 574 Euro
Distances 2.28 km from city center
City - Zone Tirana - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Address Rruga Dritan Hoxha Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 78

Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek Akses Tirana prane Casa Italia. Ndertim dhe kompleks bashkekohor. Nderthurje fantastike e hapesirave te banimi dhe atyre te biznesit. Hapesira te gjelberuara. Hapesire e mireorganizuar dhe kubature e rregullt. Organizohet nga- sallon ndenjie+kuzhine gatimi; -korridor; -dhome gjumi+tualet; -dhome gjumi; -tualet; -2 ballkone. Vendparkimi i perfshire ne cmim. Zona po zhvillohet vrullshem vitet e fundit dhe plani iri urbanistik ka rritur ndjeshem vemendjen drejt saj. Lehtesisht e aksesueshme. CMIM OKAZION!!!