House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 165,000 Euro. Tirana

House for Sale 21/09/2023 17:35 Post ID: 176109


Payment

165,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   
Square Feet 72.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 1 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 699 Euro
City - Zone Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Address SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE - Maps
Reads 6

Shitet apartament tek Liqeni i Thate!

Apratamenti ndodhet ne rrugen ''Hamdi Garunja''
Siperfaqe totale: 72.5m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 dhe organizohet ne:
-ambient ndenje dhe kuzhine;
-2 dhoma gjumi;
-1 tualet;

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe eshte me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
-Cmimi eshte i panegociushem

Per me shume informacion ose nje vizite, na kontaktoni!