House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 97,722 Euro. Tirana

House for Sale 21/09/2023 17:05 Post ID: 176101


Payment

97,722 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 109.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 404 Euro
Distances 3.49 km from city center
City - Zone Tirana - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Address Rruga 29 Nentori Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 20

Apartament 3+1 në shitje në “Tirana Entry II” Kthesa e Kamzës

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 109.8 m2 bruto dhe 93.1 m2 neto

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualet dhe ballkon

Ndodhet në katin e III-të të një objekti në fazë ndërtimi

Objektet e propozuara ndodhen pergjate aksit te rruges “29 Nentori” prane mbikalimit tek qendra tregtare Casa Italia, Tirane.

Kompleksi me godina banimi dhe sherbime duke perfshire dhe hoteleri dhe institucione bankare e shendetesore, me standarde të larta dhe bashkëkohore.

Ndodhet ne nje nyje te rendesishme kominikimi midis Durresit, Tiranes dhe pjeses veriore, Kamez, etj. Rruga kryesore e lidh sheshin me qendren e Tiranes, ne vije te drejte, nepermejt rruges se Durresit.

Cmimi i shitjes 890 euro/m2

Totali 97722 euro