House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 79,500 Euro. Tirana

House for Sale 23/09/2023 22:23 Post ID: 175941


Payment

79,500 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 106.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 8 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 290 Euro
City - Zone Tirana - Vore
Address Univers City - Maps
Reads 60

Shitet Apartament 2+1.
📍Adresa: Kompleksi Univers City

Më shumë informacion mbi pronën:

▪️ Sipërfaqe totale: 105.99 m2.
▪️ Kati 8.
▪️ Orientim Bilateral,Jug-Lindje-Veri-Perendim.
▪️ Me ashensor.

Detaje te tjera rreth prones:

▪️ Ne faze perfundimi
▪️ Apartamenti ndodhet ne proces Hipotekimi.
▪️ Ndërtim cilësor.

🌆 Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

💸 Cmimi : 79500 Euro.

📲Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !


Cel. : +