House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 72,192 Euro. Tirana

House for Sale 21/09/2023 21:48 Post ID: 175778


Payment

72,192 Euro NO Commission

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 90.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 5 with 2 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 291 Euro
City - Zone Tirana - Zone Periferike
Address Univers City - Maps
Reads 77

Shitet Apartament 2+1 tek Univers City
Ka nje siperfaqe prej 90.24 m2
Ndodhet ne katin e 5 te godines
Orientim JugLindje
Organizimi:
2 dhoma gjumi
Salloni
Kuzhina
2 tualete
Ballkon
Mundesi shume e mire investimi dhe banimi
Per me teper informacion na kontaktoni