House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture In Part, Payment 65,000 Euro. Tirana

House for Sale 22/09/2023 13:16 Post ID: 175201


Payment

65,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Pjeserisht   
Square Feet 65.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 2 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 286 Euro
City - Zone Tirana - Fresku/Linze
Address Rruga e Thesarit - Maps
Reads 225

Shesim apartament 1+1 ne Fresk rruga e Thesarit. Apartamenti me siperfaqe totale 70 m² dhe siperfaqe te brendshme 65.25 m² ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati me ashensor.
Organizohet ne korridor shperndares dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Orientimi lindje.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.