House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 123,500 Euro. Tirana

House for Sale 20/09/2023 23:35 Post ID: 174911


Payment

123,500 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 107.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 8 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 459 Euro
Distances 2.86 km from city center
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Rruga Teodor Keko ,Shqiperia - Maps
Reads 45

🏙 OASIS Residence 🔆

📌Unaza e Re

🏡Apartament 2+1 +2 ne shitje

✨GATI PER BANIM

📐 Sip 107.42 m2

💶 123.500 euro

✅Rezidenca me nje arkitekture fantastike te organizuar ne 3 seksione me 10 kate banim dhe 2 kate parkim nentokesor.

🏞Hapesira te gjelbra dhe clodhese per te gjithe.

🏗Cilësi maksimamale ndërtimi me standarte bashkëkohore:
👉🏻Fasadë e ventiluar
👉🏻Dritare me profil termik dhe dopio xham
👉🏻Vetrata alumini termik
👉🏻Siguri antisizmike dhe antizjarr.

Per te gjetur apartamentin tuaj kontakto

📲

inHouse Real Estate