House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 93,000 Euro. Tirana

House for Sale 19/09/2023 20:33 Post ID: 174685


Payment

93,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 84.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 11 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 357 Euro
City - Zone Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Address Kompleksi Golden Park - Maps
Reads 126

Shitet apartament 2+1,te nje nga komplekset me te reja ne Tirane Kompleksi Golden Park.
Apartamenti ka siperfaqe totale 84.64m2,ndodhet ne katin e 11,pallat i ri ,me ashensor.
Organizohet nga : 1 sallon dhe ambjenti gatimit,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon.

Kompleksi eshte ne nje zone te qete ,te preferuar per banim , ofron facilitete te shumta dhe eshte brenda standarteve te ndertimit me materialet me cilesore.

Cmimi i shitjes :93,000EUR

Per me shume info rreth prones ju lutemi kontaktoni ne nr e tel
(Agjensi Imobiliare)shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje touch of sun tower bridge green city oasis residence ozone real estate albania univers city 2+1 houses for sale in albania house for sale saranda real estate albania house for sale himara lean properties news 24 riverside residence eagle residence aria residence property in albania santorini residence albania sea Old houses for sale in Tirana Albania house for sale in fier anna residence river residence penthhouse green coast residence house for sale in himare oslo construction engineering house for sale in kukes house for sale in korce house for sale in kruja cheap houses for sale in albania property for sale in albania tirana house for sale low price future home residence villa for sale in gjiri lalzit Rural property for sale in Albania home for sale vala mar residences apartment home for sale albania price house for sale in gjirokaster tirana golden park Best place to buy property in Albania house for sale in peshkopi house for sale in shkoder house for sale in durres house for sale don bosko tirana house for sale in saranda house for sale in tirana home for sale gjiri i lalzit durres house for sale in vlore house for sale in berat