House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 310,000 Euro. Tirana

House for Sale 28/09/2023 16:53 Post ID: 173161


Payment

310,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 130.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 10
Property Invest Can be rented monthly approx: 1004 Euro
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Gardenia Residence - Maps
Reads 14

Apartament 2+1+Post Parkimi për shitje tek "Gardenia Residence", Rruga e Kavajës.


Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqja e apartamentit (bruto): 129.4 m2
• Siperfaqja e apartamentit (neto): 99.4 m2
• Siperfaqja e Verandës: 12.1 m2
• Kati i 10, i fundit

Organizimi i brendshem:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi
• 2 dhoma gjumi
• Garderobë në dhomën matrimoniale
• 2 Tualete
• Veranda

Cilësime të tjera:
• Post parkimi i përfshirë, me sipërfaqje 20,2m2 i ndodhur në katin -2
• Orientim Jug
• Pamje e lirë
• Godinë me standarte të larta projektimi dhe ndërtimi
• Fasadë e ventiluar
• Izolim akustik dhe termik i murit, dritaret termike dhe me dopio xham
• Vendndodhje Elitare

Për ta vizituar na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Gardenia Residence
Çmimi: €310.000
Siperfaqja totale: 129.4 m²
Siperfaqja e brendshme: 99.4 m²
Kati: 10
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Mobilimi: Bosh
Viti i ndertimit: 2022


📞 Kontakti: Future Home 21 Dhjetori
[email protected]


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje flat for sale in tirana albania green siti lean properties property in albania home for sale albania price anna residence penthhouse house for sale in himare house for sale in kukes house for sale in pogradec house for sale in lushnje Best place to buy property in Albania house for sale in peshkopi house for sale in shkoder house for sale in kavaje homes for sale tirana albania flats for sale in saranda albania saranda albania homes for sale apartment for sale vlore albania himara house for sale house for sale albania rolling hills albania for sale house for sale greece crete flat for sale tirana house for sale in germany albanian house for sale villas for sale albania homes for sale in albania cheap properties for sale in albania homes for sale in durres albania property for sale in albania under 20k house for sale in village area luxury apartments tirana albania for sale house for sale greece sea view real estate in vlora albania property for sale tirana property for sale himare albania homes for sale athens greece real estate for sale in vlora albania flats for sale in tirana albania in the mountain house for sale in sarande house for sale in berat house for sale in korce villa for sale albania home for sale in tirana albania property for sale in albania saranda albania property for sale homes for sale in tirana albania apartments for sale tirana albania