House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Emty, Payment 43,000 Euro. Tirana

House for Sale 20/11/2023 20:52 Post ID: 171944


Payment

43,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Emty   
Square Feet 69.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 1 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 149 Euro
Distances 7.03 km from city center
City - Zone Tirana - Kamez/Paskuqan
Address Rruga Teuta Kamez,Shqiperia - Maps
Reads 1013

⚜ APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE KAMEZ

📍 Rruga "Teuta"
📐Sip. 69 m2
🧭 Orientim me drite natyrale
💶 43.000 euro

✅ Ndodhet ne katin 6 banim ne pallat faze karabina

✅ Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per me shume kontaktoni

📲

inHouse Real Estate