House for Sale Private house in Tirana, 5+1, Furniture Furnished, Payment 350,000 Euro. Tirana

House for Sale 20/09/2023 21:27 Post ID: 170593


Payment

350,000 Euro NO Commission

Room | Kitchen 5+1, Furnished   
Square Feet 180.00 m2 with 3 Toilete
Floor Private house Floor 2
Property Invest Can be rented monthly approx: 1515 Euro
Distances 2.76 km from city center
City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Rruga Kadillari Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 163

Shitet shtepi private dy kateshe me dokumenta te rregullta pronesie te Kodra e Priftit afer rreth rrotullimit te ri te shkozes.
Kjo shtepi ka dy kate dhe cdo kat ka nje siperfaqe prej 90 m2 ne total 180 m2, si dhe ka truall me.siperfaqe 326 m2
Ne katin e pare ka tre dhoma dhe dy banjo ndersa me katin e dyte ka dy dhoma dhe nje banjo,ne cdo kat ka verande te bollshme dhe ka diell gjate gjithe dites.Shtepia.mund te ndahet dhe ne dy apartamente te vecanta pasi edhe shkallet i ka jashte.
CMIMI 350.000 euro i diskutueshem