House for Sale Duplex (2 storey house in Tirana, 3+1, Furniture Emty, Payment 150,000 Euro. Tirana

House for Sale 02/09/2023 16:31 Post ID: 169605


Payment

150,000 Euro

Room | Kitchen 3+1, Emty   
Square Feet 101.00 m2 with 1 Toilete
Floor Duplex (2 storey house Floor 6 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 531 Euro
Distances 2.86 km from city center
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Rruga Teodor Keko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 59

Apartamente Dublex Në Shitje, Pranë Green City, Astir, Tiranë

Kjo residence i apartamenteve dublex ofron madhësi të ndryshme të ndarë në tre variante të disponueshme për zgjedhje. Çdo apartament ka dy dhoma gjumi, një tualet, një sallë të përbashkët me ambient gatimi. Pallati është pajisur me dy ashensorë dhe apartamentet ofrohen pa mobiluar. Pamja është fantastike, dhe secila prej tre variantëve të apartamenteve dublex vjen me një verandë. Çmimi i shitjes fillon nga 150,000 Euro, duke ju dhënë mundësinë për të zgjedhur atë që përshtatet më mirë me preferencat tuaja.

Për më tepër detaje ju lutem n'a kontaktoni

#realestatealbania #apartament #realestate #xperthomealbania #xperthome #house #albania #astir #teodorkeko