House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 106,000 Euro. Tirana

House for Sale 02/10/2023 13:37 Post ID: 169517


Payment

106,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   
Square Feet 86.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 499 Euro
City - Zone Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Address Yzberisht - Maps
Reads 71

Shitet , Apartament 2+1, Yzberisht , Tirane

Apartamenti ndodhet afer Big Market ne Yzberisht.Ne ndertim te ri i pozicionuar ne katin e 3 banim me ashensor.Siperfaqe totale 86.1 m2 dhe orientim Veri-Lindje.Organizohet nga korridori, sallon i bollshem bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi ,ballkon dhe tualet me dritare.

Per te vizituar pronen kontaktoni.
Cel: +


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje flat for sale in tirana albania house for sale himara green siti lean properties property in albania penthhouse house for sale in himare house for sale in kukes house for sale in pogradec house for sale in lushnje Best place to buy property in Albania house for sale in peshkopi house for sale in shkoder house for sale in kavaje homes for sale tirana albania flats for sale in saranda albania apartments for sale in tirana albania saranda albania homes for sale apartment for sale vlore albania house for sale greece crete rolling hills albania for sale house for sale albania villas for sale albania homes for sale in albania houses for sale albania coast albanian house for sale flat for sale tirana house for sale in germany house for sale greece sea view luxury apartments tirana albania for sale real estate in vlora albania property for sale in albania under 20k cheap properties for sale in albania house for sale in village area real estate for sale in vlora albania property for sale tirana homes for sale athens greece property for sale himare albania flats for sale in tirana albania in the mountain house for sale in sarande home for sale gjiri i lalzit durres house for sale in berat house for sale in korce villa for sale albania cheap houses for sale in albania home for sale in tirana albania property for sale in albania house for sale in tirana albania himare albania houses for sale