House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 118,000 Euro. Tirana

House for Sale 31/08/2023 16:39 Post ID: 168921


Payment

118,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   
Square Feet 79.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 611 Euro
Distances 1.20 km from city center
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address ASTIR - Maps
Reads 18

📣 SHITET, Apartament 1+1📍 Astir, Tiranë.✨
⚜️Green City
⚜️Ndërtim i ri
🪜 Kati 3 (ashensor)
📐 Sipërfaqe 79 m²
🛋️I mobiluar
• I investuar
• Me parket
• Sistem kondicionimi
• Koridor shërndarës
• 1 Ballkon
• 1 Tualet
- Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim/investim.

Për më tepër informacion vizitoni website-in tonë! 🔍💻