House for Sale Apartment in Tirana, 3+1, Furniture Furnished, Payment 160,000 Euro. Tirana

House for Sale 21/09/2023 11:08 Post ID: 168282


Payment

160,000 Euro

Room | Kitchen 3+1, Furnished   
Square Feet 120.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 827 Euro
Distances 1.47 km from city center
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 153

⚜APARTAMENT 3+1 +2 NE SHITJE TE SELVIA

📍Prane kompleksit Halili
📐 Sip. 120 m2
🧭 Orientim me drite natyrale
💶 160.000 euro

📜Me Hipoteke


✅ Me sip 120 m2, organizohet ne korridor, sallon + ambjent gatimi te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete ( njeri ne dhome ), 1 ballkon.

🔼Ne katin e 3 te nje pallati relativisht te ri me ashensor.

✅Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

⚜MUNDESI IDEALE PER BANIM !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

📲
☎️

inHouse Real Estate