House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 120,000 Euro. Tirana

House for Sale 21/09/2023 09:28 Post ID: 167049


Payment

120,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   
Square Feet 80.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 9 with 2 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 559 Euro
Distances 1.72 km from city center
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 421

Organizohet ne:
- Ambjenti i dites i mobiluar me stil modern por edhe shume funksional
-Ambjenti i gatimit eshte i ndare nga pjesa tjeter e apartamentit
-2 Dhoma gjumi
-1 Tualet
Me nje siperfaqe totale prej 95 m2.
Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 10, te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire administruar.

Cilesime te tjera:
-Totalisht i investuar
-Parket
-Kondicioner ne cdo ambient
-Nje arredim modern dhe bashkekohor

Apartamenti shitet i mobiluar.
Lokacioni i apartamentit eshte ne nje zone ku ofrohen te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone mund te me kontaktoni!