House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 165,000 Euro. Tirana

House for Sale 24/08/2023 10:14 Post ID: 166676


Payment

165,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   
Square Feet 107.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 775 Euro
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Astir , Green City - Maps
Reads 29

Super Apartament 2+1+2 dhe opsion Parkingu me qmim ekstra per shitje kompleksi Green City
Apartamenti ndodhet ne katin 3 banim ose 4 nga toka
Ndodhet ne nje Lokacion perfekt dhe pozicionimi nga mbrenda kompleksit
Mund te perdoret per banim dhe investim per dhenie me qera.
Apartamenti eshte me pamje nga konpleksi eshte me ballkon dhe 2 tualetet jan me dritare .