House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 113,000 Euro. Tirana

House for Sale 25/08/2023 09:19 Post ID: 166672


Payment

113,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   
Square Feet 80.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 1 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 479 Euro
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Astir , Green City - Maps
Reads 26

Super Apartament 1+1 per shitje kompleksi Green City
Apartamenti ndodhet ne katin 1 banim ose 2 nga toka
Ndodhet ne nje Lokacion perfekt dhe pozicionimi nga mbrenda kompleksit
Mund te perdoret per banim dhe investim per dhenie me qera.
Apartamenti eshte me pamje nga konpleksi eshte me ballkon dhe tualeti me dritare .