House for Sale Apartment in Tirana, 3+1, Furniture Furnished, Payment 380,000 Euro. Tirana

House for Sale 19/09/2023 16:38 Post ID: 166550


Payment

380,000 Euro

Room | Kitchen 3+1, Furnished   
Square Feet 310.00 m2 with 3 Toilete
Floor Apartment Floor 2
Property Invest Can be rented monthly approx: 1495 Euro
Distances 3.04 km from city center
City - Zone Tirana - Sauk
Address Sauk - Maps
Reads 69

Disponojmë apartament 3+1+3 për shitje, i pozicionuar tek rezidenca "Touch of The Sun", ne nje nder komplekset rezidenciale më luksoze, komode dhe sigurta të qytetit .
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe totale e apartamentit : 310m2
• Kati : 2
Organizimi i brendshëm:
• Sallon të bollshem i cili akseson një depo
• Kuzhine dhe ambient gatimi të vecuar me ajrim natyral
• 3 Dhoma gjumi nga të cilat dhoma matrimoniale disponon një tualet
• Një nga dhomat mund të përdoret edhe si studio
• 3 Tualete
• 2 Veranda me hapsirë 120 m2
Cilësi të tjera:
• Totalisht i investuar dhe mobiluar
• Sistem Chiller
• Ndërtim i ri me punime cilësore
• Në çmim përfshihet dhe një post parkimi i bollshëm.
• Cdo dhomë ka ndricim natyral të mjaftueshëm dhe një arkitekture e cila është shfrytezuar në çdo kënd.
• Apartamenti ka një organizim bashkëkohor me hapësira të konsiderueshme
• Me një gjelberim natyral dhe hapsirë për çdo lloj aktiviteti familjar.
PRO26434

Adresa: Tiranë, Sauk
Çmimi: €380.000
Siperfaqja totale: 310 m²
Kati: 2
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Mobilimi: E Mobiluar

Disa nga veçoritë e brendshme
• 💎Luxury

📞 Kontakti: Future Home 21 Dhjetori
[email protected]


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje touch of sun tower bridge green city oasis residence ozone real estate albania univers city 2+1 houses for sale in albania house for sale saranda real estate albania house for sale himara lean properties news 24 riverside residence eagle residence aria residence property in albania santorini residence albania sea Old houses for sale in Tirana Albania house for sale in fier anna residence river residence penthhouse green coast residence house for sale in himare oslo construction engineering house for sale in kukes house for sale in korce house for sale in kruja cheap houses for sale in albania property for sale in albania tirana house for sale low price future home residence villa for sale in gjiri lalzit Rural property for sale in Albania home for sale vala mar residences apartment home for sale albania price house for sale in gjirokaster tirana golden park Best place to buy property in Albania house for sale in peshkopi house for sale in shkoder house for sale in durres house for sale don bosko tirana house for sale in saranda house for sale in tirana home for sale gjiri i lalzit durres house for sale in vlore house for sale in berat