House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 120,000 Euro. Tirana

House for Sale 21/09/2023 13:37 Post ID: 165934


Payment

120,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   
Square Feet 96.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 10 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 559 Euro
Distances 1.72 km from city center
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 435

Shesim apartament i arreduar me stil modern ne zonen e Don Boskos, prane pallateve Hawai.Organizohet ne:- Salloni i ndenjes i mobiluar me stil modern por edhe shume funksional.-Ambjenti i gatimit eshte i ndare nga pjesa tjeter e apartamentit-2 Dhoma gjumi-1 TualetMe nje siperfaqe totale prej 95 m2.Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 10, te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire administruar.Per me shume informacion me kontaktoni .