House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 100,000 Euro. Tirana

House for Sale 20/08/2023 15:05 Post ID: 164425


Payment

100,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   
Square Feet 104.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 456 Euro
Distances 2.13 km from city center
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Unaza e Re Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 128

Apartament 2+1 në shitje në “Astir"

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 103.88 m2 dhe sipërfaqe neto 94.8 m2

Pozicionohet në katin e III-të banim të një pallati të ri

Organiozhet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon

Apartamenti është i mbiluar me orenditë e nevojshme dhe ka planimetri të rregullt

Pozicionohet në një zone shumë të aksesueshme prane kompleksit Green City dhe mjaft të preferuar për banim

Cmimi i shitjes 100000 euro