House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 115,000 Euro. Tirana

House for Sale 19/07/2023 12:35 Post ID: 156256


Payment

115,000 Euro NO Commission

Room | Kitchen 2+1, Furnished   
Square Feet 89.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 2 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 596 Euro
Distances 1.47 km from city center
City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 29

Apartament ne shitje prane Emerald Center tek 5 Maji. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te miradministruar me ashensor i ndertuar ne vitin 2022. Organizohet nga nje Sallon + ambient gatimi nje koridor sheperndares nje tualet, dy dhoma gjumi nje ballkon. Orientimi eshte veri -perendim. Apartamenti eshte totalisht i i mobiluar dhe aktualisht eshte i dhene me qere. Siperfaqa totale eshte 89 m2. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te kerkuarat kohet e fundit pasi eshte prane unazes se vogel dhe gjithashtu prane dz qendrava tregtare si Emerald center dhe Concord center
Apartamenti disponon kontrate Porosie ( ne proces certifikimi)
Per me shume info ose vizite ne prone ju lutem na kontaktoni


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje flat for sale in tirana albania green siti lean properties property in albania penthhouse house for sale in himare house for sale in kukes house for sale in pogradec house for sale in lushnje Best place to buy property in Albania house for sale in peshkopi house for sale in shkoder house for sale in kavaje homes for sale tirana albania flats for sale in saranda albania apartments for sale in tirana albania apartment for sale vlore albania saranda albania homes for sale house for sale greece crete house for sale albania rolling hills albania for sale albanian house for sale house for sale in germany villas for sale albania flat for sale tirana homes for sale in albania property for sale in albania under 20k luxury apartments tirana albania for sale house for sale greece sea view real estate in vlora albania house for sale in village area cheap properties for sale in albania homes for sale in durres albania homes for sale athens greece property for sale tirana real estate for sale in vlora albania property for sale himare albania flats for sale in tirana albania in the mountain house for sale in sarande house for sale in berat house for sale in korce villa for sale albania home for sale in tirana albania property for sale in albania saranda albania property for sale homes for sale in tirana albania apartments for sale tirana albania don bosko private albania sea