House for Sale Apartment in Durres, 1+1, Furniture Emty, Payment 210,000 Euro. Durres

House for Sale 27/09/2023 11:41 Post ID: 149516


Payment

210,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Emty   
Square Feet 61.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 2 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 896 Euro
City - Zone Durres - Gjiri i Lalzit
Address Turquoise Marina, Gjiri I Lalzit - Maps
Reads 38

Shitet, Apartament 1+1+Verande,Turquoise Marina, Gjiri I Lalzit.

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit(bruto): 70 m2.
• Sipërfaqja e apartamentit(neto): 68.8 m2
• Verande 90.8 m2
Organizimi:
•1 Dhome Gjumi.
• 1 Tualet
Cilësime të tjera:
• Arkitekturë modern dhe funksionale
. • Izolim termik.
• Faze Karabinaje.
•Orientim Perendim.
“Turquoise Marina” do të jetë një destinacion rekreativ për individët dhe familarët që dëshirojnë të shijojnë natyrën rrethuar me pisha të buta dhe të egra ku ofrohet siguri, cilësi e lartë ndërtimi dhe infrastrukturë.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje touch of sun tower bridge green city oasis residence ozone real estate albania univers city 2+1 houses for sale in albania house for sale saranda real estate albania house for sale himara lean properties news 24 riverside residence eagle residence aria residence property in albania santorini residence albania sea Old houses for sale in Tirana Albania house for sale in fier anna residence river residence penthhouse green coast residence house for sale in himare oslo construction engineering house for sale in kukes house for sale in korce house for sale in kruja cheap houses for sale in albania property for sale in albania tirana house for sale low price future home residence villa for sale in gjiri lalzit Rural property for sale in Albania home for sale vala mar residences apartment home for sale albania price house for sale in gjirokaster tirana golden park Best place to buy property in Albania house for sale in peshkopi house for sale in shkoder house for sale in durres house for sale don bosko tirana house for sale in saranda house for sale in tirana home for sale gjiri i lalzit durres house for sale in vlore house for sale in berat