House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 139,000 Euro. Tirana

House for Sale 20/09/2023 18:12 Post ID: 148502


Payment

139,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   
Square Feet 107.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 633 Euro
Distances 2.31 km from city center
City - Zone Tirana - Kodra e Diellit
Address Rruga Rrapo Hekali Farke,Shqiperia - Maps
Reads 179

Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit, Supermarket XHANGOLLI

- Planimetri shumë e rregullt, ventilim natyral.
-Hapësira të bollshme dhe plot dritë natyrale
-Pamje nga gjelbërimi i Rezidencës "Kodra e Diellit"
-Afërsi me Kopshtin Botanik
Organizimi: korridor hyrës, kënd gatimi, ambient dite me divan komod dhe me dalje në ballkon, 2 dhoma gjumi matrimoniale, 2 tualete, 2 ballkone.
Ideal për një jetë të zhytur në natyrë dhe në ajër të pastër, larg zhurmave dhe smogut të qytetit.

Na kontaktoni per nje vizite ne prone:
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00