House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 185,600 Euro. Tirana

House for Sale 19/09/2023 16:37 Post ID: 109420


Payment

185,600 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 116.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 5 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 782 Euro
Distances 0.89 km from city center
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga Mine Peza, Tirana, Albania - Maps
Reads 255

Apartamenti është i pozicionuar ne Rrugen Mine Peza, Nova Construction.


Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit (bruto): 116 m2
• Sipërfaqja e apartamentit (neto): 90 m2
• Kati i 4 banim.


Apartamenti disponon:
• Ambient Ndenje.
• Ambienti i gatimi.
• 2 Dhoma gjumi
•2 Tualet.
• 2 Ballkone.


Të dhëna mbi rezidencën:
• Godinë me standarte të larta projektimi dhe ndërtimi
. • 3 kate nëntoke me funksion parkim.
• Kati përdhe ka funksion shërbimi, të cilat aksesohen nga të katër anët e objektit
. • Katet e banimit do të jenë 12 me tipologji të ndryshme apartamentesh ndersa ballkonet jane ato qe krijojne ritmin dhe nje fasade dinamike .

Per vizite ne prone, kontakto!


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje touch of sun tower bridge green city oasis residence ozone real estate albania univers city 2+1 houses for sale in albania house for sale saranda real estate albania house for sale himara lean properties news 24 riverside residence eagle residence aria residence property in albania santorini residence albania sea Old houses for sale in Tirana Albania house for sale in fier anna residence river residence penthhouse green coast residence house for sale in himare oslo construction engineering house for sale in kukes house for sale in korce house for sale in kruja cheap houses for sale in albania property for sale in albania tirana house for sale low price future home residence villa for sale in gjiri lalzit Rural property for sale in Albania home for sale vala mar residences apartment home for sale albania price house for sale in gjirokaster tirana golden park Best place to buy property in Albania house for sale in peshkopi house for sale in shkoder house for sale in durres house for sale don bosko tirana house for sale in saranda house for sale in tirana home for sale gjiri i lalzit durres house for sale in vlore house for sale in berat