House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 143,000 Euro. Tirana

House for Sale 20/09/2023 21:27 Post ID: 108042


Payment

143,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   
Square Feet 109.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 2 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 651 Euro
Distances 2.31 km from city center
City - Zone Tirana - Kodra e Diellit
Address Rruga Rrapo Hekali Farke,Shqiperia - Maps
Reads 17125

Shitet Apt 2+1+2wc & 2Bllk (Kodra e Diellit - Rr. Rrapo Hakali) k2, Pllt i V 2013 (Ashensor & Termoizolim) Apt me Planimetri te Rregullt dhe Lartesi te Madhe Tavani | Mobilim Cilesore: Sallon i Ri | Kondicioner | Kuzhine me Pajijse Cilesore | Vetranta Dopio Xham me Grile | 2 Tualete te Bolleshme | Instalime Cilesore

Q4062

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 2 tualete
- 1 korridor
- 3 ballkone

-SIP TOTALE:109m2
-SIP Neto: 95m2
-KATI:2
-KATET E PALLATIT: 7
-Pallat I ri
-Viti I ndertimit: 2013
-ASHENSOR: PO

Karakteristika:

-Planimetri e rregullt dhe hapsire shume e shfrytezueshme
-Orientim shume i mire (jug-perendim)
-Apartamenti eshte i larte thuajse 295cm (pra ka me teper kubature dhe me shume ajer se apartamentet normale)
-Mobilim cilesor
-Salloni i bere i ri
-Vetrata dopixham dhe me grila
-Kondicionere inverter 18btu
-Kuzhine e kompletuar me pajisjet me te mira (Miele&Samsung)
-2 tualete te bollshem

-Te gjitha dhomat me ballkone
-Apartamenti ka 2 veshje me grafiato pra eshte i izoluar nga ana termike

Extra:

-Zone e qete dhe e vecuar nga zhurmat
-Ajer i paster dhe gjelberim i shumte ne zone
-Pamje panoramike e Tiranes nga ballkoni i apartamentit
-Pallat me cilesi te larte ndertimi dhe me kollona te fshehta
-Ashensor i madh per 6 persona
-Strukture shume e forte (nuk pati asnje plasaritje gjate termetit)
-Te gjitha fasilitet jane fare prane
-Zona ka akses me transport publik
-Dalje direkte ne autostrade


Cmimi: 143,000 euro

Tel ose WhatsApp: