House for Sale Apartment in Tirana, 3+1, Furniture Emty, Payment 122,800 Euro. Tirana

House for Sale 21/09/2023 16:13 Post ID: 101295


Payment

122,800 Euro

Room | Kitchen 3+1, Emty   
Square Feet 133.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 575 Euro
Distances 1.25 km from city center
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Rruga Sabri Preveza, Tirane, Albania - Maps
Reads 19560

Shitet Apartament 3+1  /   2+1+Kuzhinë Veç + 2wc (Astir - 50m Nga Bar Artisti) *Pllt I Ri (Kati 3 Me Ashensor) Apartament perfekt nëntëngjitha parametrat | Planimetri e rregullt | Apart. i mbarë, Me Shume Hapesire Dhe Ndricim | Mnd. Nderje E Kuzhines Per Dhome Te Tret | Or. Jug - L | Instalime Shume Cilesore | 2 Tualete, Njeri Me Dritare | Ballkon Sh. I Madh 


Q3879


Te Dhenat E Ndarjes: 

- 1 Sallon

- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Kuzhine Veç ( kthehet dhënë gjumi so ka qënë planimetria fillestare ) 

- 2 Tualete

- 1 Ballkon Gjigand


- Sip Totale: 133m²

- Sip Neto: 118 M²

- Kati: 3

- Katet E Pallatit: 9

- Viti I Ndertimit: 2012

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


- Apartament Në Zonë Në Zhvillim Të Lartë Dhe Kërkesë Të Madhe


• Organizohet Nga Korridori Që Është Lidhës Me Dhomën E Ndenjes, Tualetin Dhe Lidhjen Me Korridorin Me Dy Dhomat E Gjumit.

-  Apartament Me Punime Hidraulike Elektrike Cilësore Të Bëra Nga Vet Pronari ( Usta Me Shum Përvojë Në Këtë Fushë)

- Kuzhinë Më Vete Në Mundësi Kthimi Për Dhomë Të Tretë Të Gjumit ( pasi Instalimet dhe Planimetria fillestare eshtë për 3+1 ) 

- 2 Tualete Me Dritare 

- Dhoma Të Mëdha Me Orinetim Juglindje 

- Ballkon Gjigand Me Pamje Nga Lindja Dhe I Veshur Me Pllakë I Gjithë.

- Fasilitete Me Rrugën Kryesore, Market, Bar, Urban, Farmaci, Restorante.

- Apartamenti shitet i pamobiluarCmimi: 122,800 Euro 

Çmimi eshtë shumë i leverdisshem (967 €/m2) pasi në cmimi mesatar fiks në atë zonë eshtë mbi 1100€/m2 tashmë, )


Tel Ose Whatsapp: