House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Emty, Payment 105,000 Euro. Tirana

House for Sale 20/09/2023 08:25 Post ID: 100845


Payment

105,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Emty   
Square Feet 63.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 8 with 2 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 444 Euro
Distances 1.43 km from city center
City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Rruga Osman Myderrizi Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 17673

Super Apartament 1+1 ( Komuna E Parisit - Pranë St Dinamo ) 62.4 M2, Me Hipotek , Ne Katin E 8 ( Jo Te Fundit ) , Ne Nje Pallat Te Mireadministruar Me 2 Ashensor | Apartamenti Organizohet Nga Sallon E Cila Ka Nje Vetrat Xhami Qe Te Jep Ndricim Natyral + Me Super Pamje, Dhome Gjumi , Koridor Shperndares , Tualet Me Dritare..Dhe Ballkon Me Pamje- Mundesi Shume E Mire Investimi Dhe Banimi Ne Nje Nga Zonat Me Te Kërkuara


Q4185


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhome Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 62.4m2

- Sip Neto: 48.8m2 

- Kati:8

- Katet E Pallatit: 9

- Pallat  I Ri 

- Viti I Ndertimit: 2005

- Ashensor: Po 

- Hipoteke:  Po


Karakteristika: 


- Super Apartament 1+1 Komuna E Parisit Pranë St Dinamo 62.4 M2 

- Hipotek , Ne Katin E 8 ( Jo Te Fundit ) , Ne Nje Pallat Te Mireadministruar Me 2 Ashensor. Apartamenti Organizohet Nga Sallon E Cila Ka Nje Vetrat Xhami Qe Te Jep Ndricim Natyral Dhe Super Pamje, Dhome Gjumi , Koridor Shperndares , Tualet Me Dritare..Dhe Ballkon Me Pamje

- Mundesi Shume E Mire Investimi ,  Ne Nje Nga Zonat Me Te Kërkuara.


Zona Perfekte Afër Lulishtes Në Komunë Ke Gjithçka Afër 4 Min Je Te Liqeni Del Direkt Në Autostradë 

2 Min Del St Dinamo Sheshi Willson Bllok Etj..

Një Zonë Gjë Ka Të Gjitha Facilitet Afër Shkolla , Banka Super Markete Lokake Restorante Palestra Pastiçeri Etj....Cmimi: 105.000 Euro


Tel Ose Whatsapp: