House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 40,000 Leke. Tirana

House for Rent 21/11/2023 08:44 Post ID: 197885


Payment

40,000 Leke

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 4 people maximum).
Square Feet 85.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 6
Property Invest Such properties cost approx: 80,750 Euro
Distances 1.72 km from city center
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 71Jepet me qera, 2+1 prane Spar ne Don Bosko. Organizohet nga korridori qe ben shperndarjen ne sallon, 2 dhomat e gjumit e tualet.Ballkoni eshte i bollshem dhe nje pjese eshte e mbyllur me duralumin pershtatur per ambient gatimi. Tualeti me dritare. Apartamenti ka ndricim natyral ne gjithe ambientet.2 kondicionere. Kati 6,pa ashensor.