House for Rent Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 400 Euro. Tirana

House for Rent 23/11/2023 12:46 Post ID: 197707


Payment

400 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   (For 2 people maximum).
Square Feet 60.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 2
Property Invest Such properties cost approx: 111,815 Euro
Distances 1.39 km from city center
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address zogu i zi - Maps
Reads 204

Tek Zogu i Zi,prane Cataluna Bar, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, 1 tualet, pa ballkon, kati i 2, pallat ekzistues, pa ashensor,parket, kondicioner, i mobiluar. G.T

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 400 euro/muaj.