House for Rent Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 40,000 Leke. Tirana

House for Rent 21/11/2023 07:58 Post ID: 197581


Payment

40,000 Leke

Room | Kitchen 1+1, Furnished   (For 2 people maximum).
Square Feet 70.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 4
Property Invest Such properties cost approx: 96,475 Euro
Distances 1.88 km from city center
City - Zone Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Address Rruga e Elbasanit Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 147

  • Jepet me qera Apartamenti 1+1 400 mije leke , Shkolla Baletit tek banka BKT.
  • Ndidhet ne katin e 4 pallat egzistues pa ashensor.
  • Ka nje siperfaqe prej 70m2.
  • Organizimi: korridor, sallon+kuzhine, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon.
  • Jepet totalisht i mobiluar me kushte shume te mira, tualeti i investuar nga fillimi, cdo gje ne sallon eshte vendosur e re.


Per me tej kontaktoni ne: +
Email: [email protected]