House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture In Part, Payment 350 Euro. Tirana

House for Rent 23/11/2023 21:59 Post ID: 196890


Payment

350 Euro

Room | Kitchen 2+1, Pjeserisht   (For 4 people maximum).
Square Feet 85.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 2
Property Invest Such properties cost approx: 91,438 Euro
Distances 1.45 km from city center
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga Ferit Xhajko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 244

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Medrese, 350 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ferit Xhajko, prane Medreses

• Kati 2

• Bosh vetem me k/bufe dhe sobe gatimi

• 💶 350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament i tipologjise 2+1, me nje siperfaqe 85m2, ne Rrugen Ferit Xhajko, prane tregut te Medreses. Apartamenti gjendet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ajo organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualeti dhe korridori. Jepet me qera bosh i pamobiluar, vetem ne kundrabufe dhe sobe gatimi. Apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe i investuar.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE