House for Rent Apartment in Tirana, 3+1, Furniture Furnished, Payment 1,000 Euro. Tirana

House for Rent 04/12/2023 15:26 Post ID: 190220


Payment

1,000 Euro

Room | Kitchen 3+1, Furnished   (For 5 people maximum).
Square Feet 185.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 2 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 329,016 Euro
Distances 1.08 km from city center
City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Rruga Komuna e Parisit Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 35

Apartamenti eshte i mobiluar dhe arreduar ne menyre moderne.
Gjendet ne kati 2 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.
Ka 3 dhoma gjumi
1 kuzhine se bashku me sallonin.
2 tualete
Me nje sip rreth 200 m2
Jepet per banim ose edhe per zyre.
Cmimi 1000 € neto.