House for Rent Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 380 Euro. Tirana

House for Rent 23/09/2023 15:31 Post ID: 176024


Payment

380 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   (For 3 people maximum).
Square Feet 70.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 1 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 110,697 Euro
Distances 1.20 km from city center
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address ASTIR - Maps
Reads 174

Jepet Apartament 1+1 me qira ne astir
Apartamenti ofrohet totalisht i mboliuar me te gjitha mobiljet e reja dhe i pabanuar me pare.
Aktualisht ne proces mobilimi i gatshem ne fund te ketij muaji.
Kati 1 me ashensor .
2 ballkon
1 tualet
1 dhome ndenje
1 dhome gjumi