House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 390 Euro. Tirana

House for Rent 24/09/2023 21:33 Post ID: 175862


Payment

390 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 5 people maximum).
Square Feet 120.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 9 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 101,836 Euro
Distances 2.28 km from city center
City - Zone Tirana - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Address Rruga Dritan Hoxha ,Shqiperia - Maps
Reads 659

Apartament 2+1 me qira në “Laprakë”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2

Ndodhet në katin e 9-të ne pallat te ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhomë gjumi, dy tualet

Apartamenti është i mobiluar me orenditë e nevojshme

Cmimi i qirasë 400 leke/muaj