House for Rent Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 380 Euro. Tirana

House for Rent 24/09/2023 13:04 Post ID: 175724


Payment

380 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   (For 3 people maximum).
Square Feet 64.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 5 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 100,634 Euro
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Vila l - Maps
Reads 346

Jepet apartament 1+1 me qera tek “Vila L 1) .
Apartamenti ka nje siperfaqe 64 m2 dhe ndodhet ne katin e katert me pallat te ri me ashensor.

Cmimi i qerase: 380 euro muaji

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne: