House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 400 Euro. Tirana

House for Rent 24/09/2023 17:53 Post ID: 175674


Payment

400 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 4 people maximum).
Square Feet 99.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 7 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 105,930 Euro
City - Zone Tirana - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Address QYTETI STUDENTI - Maps
Reads 1142

Jepet me qira apartament tek Qyteti Studenti, rruga Gramoz Pashko!

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne:
-ambient ndenje dhe kuzhine;
-2 dhoma gjumi;
-1 tualet;

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontakton