House for Rent Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 450 Euro. Tirana

House for Rent 24/09/2023 20:38 Post ID: 175636


Payment

450 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   (For 2 people maximum).
Square Feet 70.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 128,440 Euro
Distances 2.00 km from city center
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga Ndre Mjeda Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 546

Ofrojme per qira apartament 1+1 te 21 Dhjetori, kompleksi Kontakt, me siperfaqe 70m2, kati i 3 me ashensor
Organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon
Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore, ka kondicioner dhe eshte i shtruar me parket
450 Euro ne Muaj