House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 450 Euro. Tirana

House for Rent 22/09/2023 19:25 Post ID: 175452


Payment

450 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 3 people maximum).
Square Feet 137.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 2
Property Invest Such properties cost approx: 119,502 Euro
Distances 1.72 km from city center
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 134

id 4251268

Jepet me qera kati i dyte i nje vile ne rrugen Don Bosko. Hyrja ndodhet ne katin e dyte dhe ka nje siperfaqe prej 137m². Organizohet ne ambient ndenje,, kuzhine me vehte, korridor shperndares ,dy dhoma gjumi ,tualet, ballkon dhe verande.
Cmimi : 450 euro