House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 450 Euro. Tirana

House for Rent 21/09/2023 13:49 Post ID: 175042


Payment

450 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 4 people maximum).
Square Feet 98.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 4 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 141,681 Euro
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Astir - Unaza e Re - Maps
Reads 67

Ofrohet apartament me qera 2+1, te Union Bar ne Astir.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 Banim dhe ka nje siperfaqe prej 110m2.
Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem se bashku me Kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri prej te cileve eshte me ajrim natyral dhe nje ballkon i cili e ka aksesin nga salloni.
Apartamenti ofron nje jetese komode i arreduar me mobilim klasik ku mbizoterojne mobiljet e drurit, si dhe kuzhina e cila eshte vendosur e gjitha e re.
Dyshemeja eshte me parket druri.
I pabanuar me perpara, i sapo pastruar dhe gati per banim.
Apartamenti eshte i pershtatshem per familjar dhe gjithashtu lejohen te mbahen edhe kafshe shtepiake.
Per me teper detaje apo nje vizite ne prone me kontaktoni.


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje pent house apartment for rent fleat for rent house for rent in shkoder house for rent in himare hose fort rent in tirana 1+1 flat for rent tirana house for rent in kosovo rent housing near me delijorgji for rent real estate property albania rental housing near me flat for rent pristina rent house apartment near me house for rent in kavaje bed station shkoder hotel 400 euro for rent in tirana 2+1 real estate rental apartments rental houses apartments home for rent rruga e durresit zogu i zi tirana house for rent in pristina kosovo house in shkodra rental home apartments apartment for rent in bllok tirana apartments for rent tirana vacation homes for rent in tirana albania house rental site house for rent astir apartment for rent tirana house for rent in fier for rent chemney rend house daily rent house for rent tirana cheap apartments in albania private house in tirana house for rent in permet house for rent in pogradec house for rent in lezhe homes for rent pristina cheap accommodation in saranda albania private house apartments for rent pristina kosovo apartment for rent rent room house for rent in korce house for rent in vlore rental homes condos near me rent homes or apartments near me rental homes apartments houston