House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 400 Euro. Tirana

House for Rent 21/09/2023 00:27 Post ID: 174843


Payment

400 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 4 people maximum).
Square Feet 92.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 3
Property Invest Such properties cost approx: 98,601 Euro
Distances 2.75 km from city center
City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Rruga Niko Avrami Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 247

Agjencia Morina jep me qera Hyrje Private 2+1+Blk, Rruga Niko Avrami, 400 Euro

 

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rruga Niko Avrami

• I mobiluar

• Kati 3

• Vile private

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 90m² ne rrugen Niko Avrami prane Shkolles 9-vjecare Bajram Curri. Hyrja gjendet në katin e 3 të një vile private. Ajo ka organizim shumë të mirë, ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e reja  dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje dhe ne cmim eshte i perfshire edhe pagesa e ujit dhe internetit.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje pent house apartment for rent apartment rent fleat for rent house for rent in shkoder house for rent in himare hose fort rent in tirana 1+1 rent housing near me house for rent in kosovo real estate property albania rental housing near me flat for rent pristina rental home apartments rent house apartment near me house for rent in kavaje bed station shkoder hotel 400 euro for rent in tirana 2+1 real estate rental apartments rental houses apartments home for rent rruga e durresit zogu i zi tirana house for rent in pristina kosovo house in shkodra apartment for rent in bllok tirana apartments for rent tirana vacation homes for rent in tirana albania house rental site house for rent astir apartment for rent tirana house for rent in fier for rent chemney rend house daily rent house for rent tirana cheap apartments in albania private house in tirana house for rent in permet house for rent in pogradec house for rent in lezhe homes for rent pristina flat for rent tirana delijorgji for rent cheap accommodation in saranda albania private house apartments for rent pristina kosovo apartment for rent rent room house for rent in korce house for rent in vlore rental homes condos near me rent homes or apartments near me