House for Rent Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 12,500 Leke. Tirana

House for Rent 24/09/2023 21:38 Post ID: 174532


Payment

12,500 Leke NO Commission

Room | Kitchen 1+1, Furnished   (For 3 people maximum).
Square Feet 85.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 1
Distances 2.49 km from city center
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Njazi Meka ,Shqiperia - Maps
Reads 396

Kerkoj nje djal per ndarje qeraje
Shtepia eshte 1+1 dhe ndodhet ne don bosko
Eshte e kompletuar dhe ndodhet me nje zon shume te mir
Te interesuarit te kontaktojn ne watcup


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje penthouse remax albania saranda real estate rental apartments rental homes apartment complex rent homes or apartments near me rental homes condos near me rent house apartment near me rental homes apartments houston rent house apartments near me rent houses apartments apartment rental tirana rent homes apartments rent apartment pristina apartments for rent pristina house for rent in pristina albania house rental site house for rent astir house for rent in fier pent house rental homes apartment private house in tirana house for rent in shkoder house for rent in durres 400 euro for rent in tirana 2+1 remax albania tirana rental homes apartments remax albania durres remax albanian remax albania vlore rental homes apartments near me house for rent in pristina kosovo rent apartment pristina apartments for long term rent in prishtina kosovo apartments for long term rent in pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo house for rent in tirana apartment for rent tirana daily rent rend house apartment for rent bed station shkoder hotel guest house cheap apartments in albania rent room apartment rent house for rent in permet house for rent in korce house for rent in lezhe home for rent rruga e durresit zogu i zi tirana