House for Rent Private house in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 210 Euro. Tirana

House for Rent 24/09/2023 23:15 Post ID: 174503


Payment

210 Euro NO Commission

Room | Kitchen 1+1, Furnished   (For 3 people maximum).
Square Feet 65.00 m2 with 1 Toilete
Floor Private house Floor 3
Property Invest Such properties cost approx: 64,573 Euro
Distances 1.17 km from city center
City - Zone Tirana - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Address Rruga Pjeter Budi Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 455

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. Vajza duhet te jete studente dhe e rregullt. Jemi dy goca dhe kerkojm nje te trete. Cmimi mujor ne total eshte 210€, qe me ndarje i bie nga 70 secila, perfshire sherbimin e ujit. Shtepia eshte ne gjendje te re/shume te mire.
(Ne fillim duhet te paguaj garancine qe kerkon shtepia, muajin e pare (tetorin) dhe te fundit).shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje pent house apartment for rent fleat for rent house for rent in himare flat for rent tirana rent housing near me house for rent in kosovo delijorgji for rent rental housing near me real estate property albania flat for rent pristina rent house apartment near me house for rent in kavaje bed station shkoder hotel 400 euro for rent in tirana 2+1 real estate rental apartments rental houses apartments home for rent rruga e durresit zogu i zi tirana house for rent in pristina kosovo house in shkodra rental home apartments apartment for rent in bllok tirana apartments for rent tirana vacation homes for rent in tirana albania house rental site house for rent astir apartment for rent tirana house for rent in fier for rent chemney rend house daily rent house for rent tirana cheap apartments in albania private house in tirana house for rent in permet house for rent in pogradec house for rent in lezhe homes for rent pristina rent house flat near me cheap accommodation in saranda albania private house apartments for rent pristina kosovo apartment for rent rent room house for rent in shkoder house for rent in korce house for rent in vlore rental homes condos near me rent homes or apartments near me rental homes apartments houston